Propagace -10% s kódem 10promo
service@artforma.cz
Napište nám e-mail
Popovídejme si přes Messenger
Popovídejme si přes Whats app

Zrcadla SMART

43
Filtrování
Tvar zrcadla - Kulatá ✖
Tvar zrcadla - Obdélníková ✖
Kolekce - PremiumLine ✖
Rozložení LED osvětlení - Osvětlení kolem zrcadla ✖
Rozložení LED osvětlení - Osvětlení v horní a spodní části zrcadla ✖
Rozložení LED osvětlení - Osvětlení po stranách zrcadla ✖
Rozložení LED osvětlení - Osvětlení v horní části zrcadla ✖
Orientace zrcadla - Horizontální ✖
Řada - Google ✖
Řada - Samsung ✖
Řada - Apple ✖
19955 Kč
19140 Kč
19955 Kč
25625 Kč
24815 Kč
25625 Kč
18340 Kč
17240 Kč
17660 Kč
30920 Kč
36415 Kč
35775 Kč
35775 Kč
35775 Kč
36415 Kč

Zobrazeno 15 z 43 produktů

Zrcadla SMART

Usnadněte si svůj každodenní život! Zrcadla Smart jsou skvělým řešením, které bude dobře fungovat nejen v koupelně, ale i na toaletním stolku nebo v šatně. Skvělou možností je také předsíňové zrcadlo. Zrcadla na toaletní stolky Vás potěší kvalitou zpracování, energeticky úsporným LED osvětlením a přístupem k nejoblíbenějším a nejpotřebnějším aplikacím a také sadou služeb iCloud od Apple!

Všechny aplikace na dosah ruky

Zábava bez omezení

Tvůj oblíbený seriál během klidné koupele po náročném dni? Tento luxus můžete mít již dnes. Koupelnová zrcadla Smart vám umožní používat vaše oblíbené streamovací služby. Vyberte si z nejoblíbenějších a užijte si volný čas s Netflixem, HBO Max nebo Prime Video. Žádný spěch – udělejte si čas na odpočinek. Zasloužíte si to!

Youtube, Spotify nebo Tidal? Je jedno, kde se nachází Váš playlist s oblíbenými písničkami nebo podcast, na který nemáte čas při svých každodenních povinnostech. Od teď bude příležitostí to všechno dohnat... sprcha! Zrcadlo s reproduktory je tou nejlepší volbou pro každodenní relaxaci, uspořádání myšlenek a popadnutí dechu. Vše, co potřebujete, v jednom produktu!

Různá použití Zrcadla SMART

  • Lifestyle - Interaktivní zrcadlo Smart je nejen módním doplňkem, ale také výrazným usnadněním v každodenním životě. Podívejte se, jak koupelnové LED zrcadlo zpříjemní život všem členům domácnosti!
  • Dětský pokoj - Interaktivní zrcadlo přispívá k poznávání světa a zpříjemňuje učení správných návyků! Pozvěte zrcadlo Smart do života svého dítěte a nechte je rozvíjet svou kreativitu!

Podívejte se na naše recenze na