Propagace -10% s kódem 10promo
service@artforma.cz
Napište nám e-mail
Popovídejme si přes Messenger
Popovídejme si přes Whats app

Reklamacje i zwroty

Stížnosti a vrácení zboží

Doba realizace

5 - 20 pracovních dnů

Garantujeme

doručení zdarma

Sledujte aktuální informace

Stav objednávky

Právo na odstoupení od smlouvy

Od této smlouvy můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne, kdy jste převzali předmět nebo kdy jej převzala vámi určená třetí strana jiná než dopravce. Náklady na doručení při vrácení výrobku hradí zákazník. Zboží musí být zasláno zpět do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy na uvedenou adresu: FORAM Sp. z o.o. sp. k., Jeziorna 3, 64-200 Karpicko, Polsko, Telefon:+44 203 808 5213.
Za poškození obsahu během přepravy neneseme odpovědnost, proto doporučujeme zásilku pojistit.
Abyste mohli uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás informovat (FORAM Sp. z o.o. sp. k., Jeziorna 3, 64-200 Karpicko, vasezrcadlo@artforma.eu, tel.:+44 203 808 5213) o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy jednoznačným prohlášením (například dopisem zaslaným poštou, faxem nebo e-mailem).

Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, ale není to povinné.
Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy postačí, když své sdělení týkající se uplatnění práva na odstoupení od smlouvy odešlete před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.

 

Účinky stažení

V případě odstoupení od této smlouvy vám vrátíme všechny platby, které jsme od vás obdrželi, a to neprodleně a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí uplatnit právo na odstoupení od této smlouvy.

Odpovídáte za jakékoli snížení hodnoty zboží v důsledku jeho používání, které není nezbytné pro zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží.

Právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy je vyloučeno v případě:

.

Smlouvy, jejichž předmětem plnění je nerekonstruovaná věc vyrobená podle specifikací spotřebitele nebo určená k uspokojení jeho individuálních potřeb.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento formulář je třeba vyplnit a vrátit pouze v případě, že si přejete odstoupit od smlouvy.

 
 

Podívejte se na naše recenze na